Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Galway.pl 19 listopada 2020

Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Dublińskie zoo, które z powodu pandemii Covid-19 stanęło przed groźbą permanentnego zamknięcia, zebrało w ciągu niespełna 12 godzin €1,000,000.

Komunikat prasowy zoo o rozpoczętej zbiórce został opublikowany wczoraj o 8:30 rano. Do wieczora zebrano kwotę o jakiej nikt nie śnił.

Your kind messages and generous donations have really overwhelmed the entire team at Dublin Zoo.
We understand this is a challenging time for everyone – your support means so much to us, now more than ever!
We can’t thank you enough – please keep sharing!

Zoo podziękowało wszystkim darczyńcom za wpłaty i ciepłe słowa na Twitterze

W następstwie wczorajszego komunikatu Zoo w Dublinie odnośnie obaw przed zamknięciem obiektu, premier Micheál Martin zapewnił, że irlandzki rząd dołoży wszelkich starań aby utrzymać zoo otwarte.

Dyrektor obiektu dr Christoph Schwitzer powiedział, że sama opieka nad zwierzętami to koszt ok €500,000 miesięcznie. Według wstępnych szacunków ogród zoologiczny w Dublinie stracił w tym roku €8.2 miliona.

Placówkę w Dublinie nadal można wesprzeć przez jej oficjalną stronę internetową dublinzoo.ie.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Niemcy chcą zamknąć wszystkie resorty narciarskie w Unii Europejskiej

Zachodni sąsiedzi Polski oświadczyli, że będą naciskać Europę aby zabroniła w tym roku urlopów w narciarskich resortach. Wszystko oczywiście za sprawą panującej pandemii Covid-19.

Microsoft w Dublinie szuka 200 pracowników

Microsoft ogłosił, że zamierza utworzyć 200 nowych miejsc pracy w swoim oddziale w Dublinie zwiększając tym samym liczbę zatrudnionych w Microsoft w Irlandii pracowników do 2,700.

Jest brytyjska szczepionka przeciw Covid-19

Kolejne dobre wieści napływają ze świata w sprawie szczepionek przeciw Covid-19. Brytyjska firma farmaceutyczna AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie potwierdziły, że ich szczepionka wykazuje skuteczność na poziomie 70%, a po podaniu dwóch dawek nawet 90%.

Zoo w Dublinie

Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Dublińskie zoo, które z powodu pandemii Covid-19 stanęło przed groźbą permanentnego zamknięcia, zebrało w ciągu niespełna 12 godzin €1,000,000. Komunikat prasowy zoo o rozpoczętej zbiórce został opublikowany wczoraj o 8:30 rano. Do wieczora zebrano kwotę o jakiej nikt nie śnił. Your kind messages and generous donations have really overwhelmed the entire team at Dublin Zoo. We understand this is a challenging time for everyone – your support means so much to us, now more than ever! We can’t thank you enough – please keep sharing! Zoo podziękowało wszystkim darczyńcom za wpłaty i ciepłe słowa na Twitterze W następstwie wczorajszego komunikatu Zoo w Dublinie odnośnie obaw przed zamknięciem obiektu, premier Micheál Martin zapewnił, że irlandzki rząd dołoży wszelkich starań aby utrzymać zoo otwarte. Dyrektor obiektu dr Christoph Schwitzer powiedział, że sama opieka nad zwierzętami to koszt ok €500,000 miesięcznie. Według wstępnych szacunków ogród zoologiczny w Dublinie stracił w tym roku €8.2 […]

Jeszcze przed świętami pracę w Boston Scientific może stracić kilkuset pracowników

Zlokalizowana od 25 lat na Ballybrit w Galway firma medyczna, Boston Scientific, ogłosiła we wtorek, że zaprzestaje produkcji jednego ze swoich urządzeń medycznych, co będzie skutkowało zwolnieniami jeszcze przed końcem roku.

Nowa szczepionka na Covid-19 jeszcze skuteczniejsza od poprzedniej

Druga szczepionka na Covid-19, o której wiadomo, wykazuje jeszcze wyższą skuteczność od zastrzyków Pfizer’a i BioNTech.

Kategorie : Newsy z Irlandii

Zobacz też