Znany organizator wycieczek zamyka 166 biur w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Galway.pl 30 lipca 2020

Znany organizator wycieczek zamyka 166 biur w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Znane wszystkim brytyjskie biuro podróży Tui ogłosiło dziś, że ma zamiar zamknąć 166 swoich przedstawicielstw w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Firma chce nadal oferować wysokiej jakości obsługę klienta ale w bardziej cyfrowej formie.

Organizator wycieczek ma obecnie wiele stacjonarnych biur w Irlandii, w tym w: Waterford, Limerick i Kilkenny, Cork i Dublinie.

Ogłaszając decyzję firmy, dyrektor Tui Andrew Flintham przyznał, że 70% rezerwacji dokonywanych jest online, a wybuch epidemii Covid-19 jeszcze bardziej przyspieszył trend.

Liczba osób, które w związku z planowanymi zmianami stracą pracę nie została potwierdzona. Wiadomo jednak, że części pracowników zaproponowana będzie praca zdalna, z domu.

Na początku tego tygodnia Tui ogłosiło, że przedłuża decyzję o zawieszeniu lotów do Hiszpanii w tym na Majorkę i Ibizę.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od dziś ponad 100 punktów kontrolnych Gardy na irlandzkich drogach każdego dnia

Od dziś, 1 grudnia 2020, Irlandia przechodzi z poziomu 5 restrykcji Covid-19 na poziom 3. W związku z tym na irlandzkich drogach pojawią się kontrole Gardy.

Od przyszłego wtorku sklepy, fryzjerzy i siłownie otwarte

Rada Ministrów zatwierdziła dziś zniesienie restrykcji na poziomie 5 od przyszłego wtorku. Oznacza to, że sklepy, fryzjerzy, muzea, biblioteki i siłownie zostaną ponownie otwarte.

Niemcy chcą zamknąć wszystkie resorty narciarskie w Unii Europejskiej

Zachodni sąsiedzi Polski oświadczyli, że będą naciskać Europę aby zabroniła w tym roku urlopów w narciarskich resortach. Wszystko oczywiście za sprawą panującej pandemii Covid-19.

Microsoft w Dublinie szuka 200 pracowników

Microsoft ogłosił, że zamierza utworzyć 200 nowych miejsc pracy w swoim oddziale w Dublinie zwiększając tym samym liczbę zatrudnionych w Microsoft w Irlandii pracowników do 2,700.

Jest brytyjska szczepionka przeciw Covid-19

Kolejne dobre wieści napływają ze świata w sprawie szczepionek przeciw Covid-19. Brytyjska firma farmaceutyczna AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie potwierdziły, że ich szczepionka wykazuje skuteczność na poziomie 70%, a po podaniu dwóch dawek nawet 90%.

Zoo w Dublinie

Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Dublińskie zoo, które z powodu pandemii Covid-19 stanęło przed groźbą permanentnego zamknięcia, zebrało w ciągu niespełna 12 godzin €1,000,000.

Kategorie : Newsy z Irlandii
Tagi :

Zobacz też