Znany organizator wycieczek zamyka 166 biur w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Galway.pl 30 lipca 2020

Znany organizator wycieczek zamyka 166 biur w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Znane wszystkim brytyjskie biuro podróży Tui ogłosiło dziś, że ma zamiar zamknąć 166 swoich przedstawicielstw w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Firma chce nadal oferować wysokiej jakości obsługę klienta ale w bardziej cyfrowej formie.

Organizator wycieczek ma obecnie wiele stacjonarnych biur w Irlandii, w tym w: Waterford, Limerick i Kilkenny, Cork i Dublinie.

Ogłaszając decyzję firmy, dyrektor Tui Andrew Flintham przyznał, że 70% rezerwacji dokonywanych jest online, a wybuch epidemii Covid-19 jeszcze bardziej przyspieszył trend.

Liczba osób, które w związku z planowanymi zmianami stracą pracę nie została potwierdzona. Wiadomo jednak, że części pracowników zaproponowana będzie praca zdalna, z domu.

Na początku tego tygodnia Tui ogłosiło, że przedłuża decyzję o zawieszeniu lotów do Hiszpanii w tym na Majorkę i Ibizę.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Nowe połączenia Bus Eireann z Galway na lotniska w Dublinie i Shannon

Od wczoraj, 9 sierpnia, działają cztery nowe połączenia Bus Eireann między Galway a lotniskiem w Dublinie oraz Cork (przez lotnisko w Shannon).

Od poniedziałku maski w sklepach obowiązkowe

Od najbliższego poniedziałku noszenie maseczek w sklepach i galeriach handlowych w Irlandii będzie obowiązkowe. Do tej pory było tylko zalecane.

Nowy program Galway International Arts Festival już dostępny

Galway International Arts Festival miał się odbyć, jak co roku, w lipcu jednak został odwołany z powodu pandemii Covid-19.

Znany organizator wycieczek zamyka 166 biur w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Znane wszystkim brytyjskie biuro podróży Tui ogłosiło dziś, że ma zamiar zamknąć 166 swoich przedstawicielstw w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma chce nadal oferować wysokiej jakości obsługę klienta ale w bardziej cyfrowej formie. Organizator wycieczek ma obecnie wiele stacjonarnych biur w Irlandii, w tym w: Waterford, Limerick i Kilkenny, Cork i Dublinie. Ogłaszając decyzję firmy, dyrektor Tui Andrew Flintham przyznał, że 70% rezerwacji dokonywanych jest online, a wybuch epidemii Covid-19 jeszcze bardziej przyspieszył trend. Liczba osób, które w związku z planowanymi zmianami stracą pracę nie została potwierdzona. Wiadomo jednak, że części pracowników zaproponowana będzie praca zdalna, z domu. Na początku tego tygodnia Tui ogłosiło, że przedłuża decyzję o zawieszeniu lotów do Hiszpanii w tym na Majorkę i Ibizę. Więcej newsów

Czy maseczki obniżają poziom tlenu? – lekarz z Dublina obala mit

Film obalający mit, że noszenie maseczek zmniejsza poziom tlenu we krwi podbija internet.

Prawie 6,000 osób przylatuje każdego dnia do Irlandii

Każdego dnia do Irlandii przylatuje niemal 6,000 pasażerów z czego jedna trzecia to podróżni z Wielkiej Brytanii.

Kategorie : Newsy z Irlandii
Tagi :

Zobacz też