Zoo w Dublinie otwarte

Galway.pl 2 czerwca 2020

Zoo w Dublinie otwarte

Zoo w Dublinie zostało dziś ponownie otwarte. Jak można się było spodziewać wprowadzono szereg nowych środków ostrożnosci mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Jedną z najpopularniejszy atrakcji miasta zamknięto 12 marca zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zdrowia publicznego.

Odwiedzający zoo mogą wreszcie, po 11 tygodniach, zobaczyć zwierzęta. Zoo wpuszcza gości w ograniczonej liczbie, a zwiedzanie odbywa się w jednym kierunku aby zachować dystans społeczny.

Bilety dostępne są tylko po wcześniejszej rezerwacji przez internet. Na terenie zoo może znajdować się jednocześnie 500 odwiedzających. Dostępne są tylko dwa sloty odwiedzin: od 9:30 do 13:00 oraz od 14:00 do 17:30.

Wszystkie indorowe obiekty, w tym sklepy i pomieszczenia ze zwierzętami, pozostają zamknięte.

Bilety do zoo można zarezerwować przez stronę dublinzoo.ie.

Edit:
Z powodu dużego zainteresowania biletami strona internetowa zoo w Dublinie ma problemy techniczne i rezerwacja biletów może nie być momentami dostępna.

Źródło: Dublin Zoo

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Coraz więcej zachorowań na Covid-19 wśród ludzi młodych

Na początku pandemii Covid-19 chorowały głównie osoby starsze, które również najgorzej radziły sobie z wychodzeniem z choroby.

Ceny domów w Galway w dół

Ceny domów w Galway spadły w czerwcu o 8% w porównaniu do tego samego miesiąca w zeszłym roku.

Ryanair obiecuje wypłatę zwrotów za anulowane loty

Ryanair ogłosił, że większość klientów oczekujących na zwroty pieniędzy za anulowane z powodu pandemii loty, otrzyma pieniądze przed końcem tego miesiąca.

Nowy Boots na Knocknacarra już otwarty

Od 1 lipca mamy w Galway nie dwa, a trzy sklepy Boots. Klienci odwiedzający nowy sklep na Knocknacarra mają do dyspozycji aptekę z farmaceutami gotowymi udzielać porad i realizować recepty.

Lista bezpiecznych krajów wg. Unii Europejskiej

Unia Europejska udostępniła właśnie listę 15 krajów uznanych za „bezpieczne”, z którymi Europa może utworzyć tzw. pomosty podróżne od środy 1 lipca.

Liczba zakażeń Covid-19 w Irlandii rośnie. Winowajcą wyjazdy zagraniczne

Irlandia jest od poniedziałku w trzeciej fazie przyspieszonego luzowania restrykcji. Niestety liczba nowych przypadków zachorowań na Covid-19 zaczyna znów rosnąć.

Kategorie : Newsy z Irlandii

Zobacz też